چندین دهه است که شاهد پیشرفت در صنعت خودروسازی هستیم چون شرایط موجود، ایجاب نمود تا از نتایج تکنولوژی مدرن در راستای بهبود عملکرد موتورهای اتومبیل استفاده نمایند. در همین راستا، توسط برخی از تولید کنندگان تجهیزات خودرو، تولید و فروش توربو شارژ آغاز گردید و همچنان کاربرد این نوع تکنولوژی را می توانید در صنعت ساخت نسل جدید خودروهای سواری، مسابقه و ... مشاهده نمائید. چندین سال است که توسط فروشگاه توربو شارژ سنتر شاهد فروش با بهترین قیمت توربو شارژ و همچنین خدمات تعمیر انواع توربو شارژ هستیم.

فروش توربو شارژ اورجینال

قطعۀ توربو شارژ به نحوی طراحی شده است که به عنوان پیشرانه ای برای بهبود راندمان سوخت و قدرت موتور اتومبیل می باشد. با توجه به اینکه نسل جدید ماشین آلات سبک و سنگین تجهیز به این قطعه هستند، فروش توربو شارژ توسط برخی از فروشگاه ها انجام می پذیرد چون رانندگی با اتومبیل آسیب دیده، می تواند به سایر قسمت های سالم موتور صدمه وارد کند. در طراحی موتورهای جدید، شاهد بکارگیری قطعۀ توربو شارژ هستیم تا بدین وسیله بتوانند با انتقال هوای مازاد به مخزن احتراق، بتوانند سرعت احتراق را بهبود بخشیده و بدین ترتیب عملکرد موتور را در سرعت های بالای خودرو تقویت کنند.برای اطلاع از  قیمت توربو شارژ به سایت مراجعه نمایید.

فروش توربو شارژ بر مبنای شاخص های متعددی انجام می پذیرد چون ارتباط مستقیم با مدل خودرو دارد. هم اکنون متناسب با مدل خودرو، می توانید نسبت به تیونینگ نمودن اتومبیل و تجهیز کردن موتور به سیستم توربو شارژ اقدام نمائید. با مراجعه به مراکز فروش توربو شارژ، راحت تر می توانید نسبت به بهبود تکنولوژی اتومبیل خود، تصمیم بگیرید. با توجه به اهمیت بکاربرد سیستم توربو شارژ در عملکرد موتور، فروش توربو شارژ سمند، دنا، هایما، پژو 2008 و ... توسط فروشگاه توربو شارژ سنتر انجام می پذیرد.

فروش با بهترین قیمت توربو شارژ در مدل های متفاوت صورت می پذیرد چون ارتباط مستقیم با قدرت موتور اتومبیل دارد. در نتیجه توسط شرکت های خودروسازی، شاهد بکارگیری درست قطعۀ توربو شارژ هستیم. عملکرد توربو شارژ به نحوی است که تأثیر مستقیم بر روی عملکرد موتور اتومبیل دارد چون قابلیت جبران کمبود اکسیژن مورد نیاز برای احتراق بنزین و گازوئیل را خواهد داشت. هم اکنون فروش توربو شارژ توسط برخی از مراکز منجمله فروشگاه توربو شارژ سنتر انجام می پذیرد. مجموعه هایی که به صورت تخصصی در حوزۀ تأمین، تعمیر و فروش توربو شارژ موتور فعالیت می کنند.

فروش توربو شارژ خودروهای سبک

طراحی سیستم قطعات توربو شارژ به نحوی است که تجهیز به توربین و کمپرسور هستند. بدین ترتیب با مکش گازهای خروجی از قسمت اگزوز توسط قطعۀ توربین، هوا به درون کمپرسور وارد می شود و سپس فرآیند متراکم سازی صورت می پذیرد و به صورت یک مرتبه هوای متراکم به درون مخزن احتراق تزریق می گردد. این چنین هنگام افزایش سرعت خودرو، توربو شارژ می تواند اکسیژن مورد نیاز برای احتراق سوخت را تأمین نماید. در همین راستا، فروش توربو شارژ در برند و مدل های متفاوت صورت می پذیرد.

با توجه به اینکه نسل جدید موتور خودروهای پیشرفته دارای قطعۀ توربو شارژ هستند، ممکن است عوامل متعددی منجربه به آسیب دیدگی توربو شارژ موتور گردد و در نتیجه بازدهی خودرو را کاهش دهد. از این رو توسط برخی از مراکز عرضۀ قطعات خودرو، شاهد فروش توربو شارژ هستیم. تأمین قطعات اورجینال و جایگزین نمودن آنها در عملکرد اتومبیل تأثیرگذار خواهد بود. با گسترش مراکز فروش توربو شارژ موتور، بایستی نسبت به اصل بودن این قطعه اطمینان حاصل نمائید چون نقش اساسی بر روی دوام و عملکرد موتور خودرو خواهد داشت. قیمت توربو شارژ به برند و نوع آن بستگی دارد. بدین ترتیب جهت خرید و تعمیر توربو شارژ انواع خودرو می توانید به فروشگاه توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید.

فروشگاه توربو شارژ سنتر 

شعبه مرکزی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان پلاک 948

ایمیل : turbo_seyfollahi@gmail.com

همراه  : 09212068607 - 09127044314

خط ثابت : 02155786865

فکس : 55191341

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

[ مجموع 21 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 48
نمایش همه
علاقه مندی ها ()