در گذشته، طراحی خودروهای قدرتی و سریع با یک پیشرانه بزرگ و سیلندرهای زیاد صورت می پذیرفت. این نوع خودروها با توجه به داشتن حجم بالا، از کارایی پایین و سر و صدای زیاد برخوردار بودند. لیکن پیشرفت تکنولوژی، شرایط را برای طراحی و ساخت قطعات توربو شارژ فراهم نموده است. قیمت توربو شارژ نسبت به کارایی که دارد، بسیار پایین است و برای سازندگان خودروهای سبک و سنگین، صرفۀ اقتصادی دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد ارتقاء موتور خودرو را دارید، جهت استعلام قیمت توربو شارژ کوپا و سایر انواع توربو شارژ ها می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه توربو شارژ سنتر تماس حاصل فرمائید.

عوامل تعیین کننده قیمت توربو شارژ

این مجموعۀ معتبر چندین سال است که توانسته اند در حوزۀ فروش قطعات توربو شارژ فعالیت داشته باشند. با توجه به نوع کاربردی که این قطعه در عملکرد خودروهای مختلف دارد. هم اکنون اکثر خودروهای سریع و قدرتی تجهیز به سیستم موتور توربو شارژ هستند. دلایل متعددی وجود دارد که می تواند باعث آسیب دیدگی این قطعه شود.

قیمت توربو شارژ مانند توربو شارژ کوپا به نوع این قطعه بستگی دارد و با توجه به وارداتی بودن این قطعه، ممکن است با نوسان قیمت در سطح بازار روبرو شوید.

 قیمت خرید توربو شارژ کوپا و سایر توربو شارژ ها بر اساس سیستم عملکردی که دارد، تعیین می گردد. با توجه به نوع عملکرد توربو شارژ، این قطعه نقش بسزایی بر روی بازدهی موتور در سرعت های بالای خودرو دارد چون قابلیت تأمین هوای مازاد برای احتراق را دارد. هم اکنون مالکین اتومبیل های پیشرفته و اتوماتیک، در صورت نیاز به تأمین قطعۀ توربو شارژ، می توانند با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند. با توجه به اینکه توربو شارژ یک قطعۀ کاربردی و مهم برای موتورهای نسل جدید به شمار می رود، قیمت توربو شارژ به بازدهی و توان خروجی آن بستگی خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر می توانید با فروشگاه توربو شارژ سنتر تماس حاصل فرمائید.

توربو شارژ در طراحی و ساخت خودروهای پیشرفته به کار می رود و نقش بسزایی بر روی بازدهی موتور دارد. در واقع صرف نظر از قیمت توربو شارژ، بایستی از اصل بودن این قطعه و تطابق مشخصات فنی آن اطمینان حاصل نمائید. در اینجا شما را بیشتر با عملکرد توربو شارژ آشنا می سازیم چون نقش پر رنگ در افزایش عملکرد خودرو خواهد داشت. فروشگاه توربو شارژ سنتر از جمله مراکز معتبر و شناخته شده در بازار است که توانسته اند در عرصۀ فروش توربو شارژ فعالیت خود را آغاز نمایند. این چنین شرایط مناسبی را برای همشهریان خود در خرید توربو شارژ فراهم آورند.

قیمت توربو شارژ خودروهای سواری

توربو شارژ در طی چندین مرحله، فعالیت اصلی خود را انجام می دهد. ابتدای کار، هوای خنک به سمت پیشرانه خودرو و کمپرسور می رود. در گام دوم، مکش هوای زیاد به واسطۀ فن کمپرسور انجام می پذیرد. این در حالی است که هوای داخل کمپرسور فشرده می شود و سپس کولر، هوای گرم فشرده شده را خنک می کند و از طریق سیلندرهای موتور به مخزن احتراق تزریق می کند و بدین ترتیب شرایط را برای افزایش بازدهی موتور خودرو فراهم می آورد.

عوامل متعددی بر روی قیمت توربو شارژ تأثیرگذار می باشد. به عبارتی قیمت توربو شارژ هایما متفاوت از قیمت توربو شارژ سمند و یا توربو شارژ دنا پلاس می باشد. البته وارداتی بودن اکثر قطعات خودروهای مدل جدید و پیشرفته، بروزترین قیمت توربو شارژ را می توانید از طریق واحد فروش توربو شارژ سنتر استعلام نمائید. همانطور که می دانید، اتومبیل برای آنکه بتواند نیروی مورد نیاز برای موتور را تأمین نماید، اقدام به سوختن بنزین می نماید. بنزین برای سوختن نیاز به اکسیژن دارد. از آنجایی که مدل های قدیمی موتور خودرو تجهیز به سیلندرهای بیشتری بودند تا بتوانند اکسیژن زیادی را برای سوختن بنزین فراهم آورند، چندین دهه است که با طراحی توربو شارژ توانسته اند کمبود اکسیژن را برای احتراق بنزین جبران نمایند.

فروشگاه توربو شارژ سنتر 

شعبه مرکزی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان پلاک 948

ایمیل : turbo_seyfollahi@gmail.com

همراه  : 09212068607 - 09127044314

خط ثابت : 02155786865

فکس : 55191341

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 80
نمایش همه
علاقه مندی ها ()