در این مقاله، تلاش داریم تا شما را با یکی از لوازم یدکی خودروی بسترن آشنا سازیم.  جلو پنجره بسترن B30  یکی دیگر از انواع قطعات بسترن B30 محسوب می گردد که دارای یک سری ویژگی های ساختاری و ظاهری خاص می باشد. هدف از طراحی و ساخت جلو پنجره در پروسۀ ساخت خودرو، این است که بتوانند شرایط مناسبی را برای گردش هوا درون قطعات مکانیکی و موتور خودرو یا رادیاتور بوجود آورند. بنابراین اگر قطعۀ جلو پنجره بسترن B30 دچار آسیب دیدگی شود، بایستی نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمود. با توجه به اینکه فروشگاه نیوپارت در زمینۀ فروش قطعات بسترن فعالیت می کنند، توانسته اند امکان خرید جلو پنجره بسترن B30 را برای مشتریان در سطح بازار فراهم آورند.

مزیت جلوه پنجره بسترن B30

قطعه جلو پنجره بسترن B30 به شکل مستطیل مشبک طراحی شده است که قابلیت تبادل گردش هوا را از خارج خودرو به داخل موتور و قسمت زیر کاپوت را داشته باشد. جلو پنجره در قسمت جلوی خوردو و مقابل رادیاتور نصب می شود تا قابلیت خنک سازی این قسمت از اتومبیل را داشته باشد. همانطور که می دانید، هر چه سرعت خودرو بیشتر می شود، به موتور و سیستم احتراق اتومبیل فشار آمده و گرمای زیادی تولید می شود. جهت جلوگیری از افزایش دما و بروز آتش در قسمت موتور خودرو، اقدام به طراحی جلو پنجره نموده اند. در نتیجه سالم نگه داشتن جلو پنجره بسترن B30 برای مالک خودرو حائز اهمیت می باشد.

قیمت  لوازم یدکی بسترن به جنس و کیفیت متریال به کار رفته در آن وابسته می باشد. در حال حاضر، جهت خرید جلو پنجره بسترن بی سی می توانید به مراکز عرضۀ لوازم یدکی خودروهای بسترن و چینی مراجعه نمائید. جهت اطلاع از قیمت روز جلو پنجره بسترن B30 می توانید با کارشناسان فروش ما در مجموعۀ نیوپارت تماس بگیرید.

جلو پنجره بسترن B30 را می توانید از طریق مراکز فروش لوازم یدکی بسترن تهیه نمائید. جلو پنجره یکی از قطعات کاربردی و مهم خودرو محسوب می گردد چون دارای یک سری ویژگی های خاص است که در ادامۀ پست با جزئیات بیشتر بدان می خواهیم پرداخت. برخی از مواقع، تقاضا برای خرید جلو پنجره بسترن B30 در سطح بازار مشاهده می شود چون به دلایل مختلفی ممکن است این قطعه دچار آسیب دیدگی شوند. فروشگاه نیوپارت متناسب با نوع فعالیتی که در حوزۀ فروش قطعات بسترن B30 انجام می دهند، در لیست محصولات خود توانسته اند امکان خرید جلو پنجره بسترن B30 اصل را فراهم آورند.

قیمت جلوه پنجره بسترن B30 در بازار

نکات متعددی در خصوص ویژگی های جلو پنجره خودرو وجود دارد که باعث گردیده رانندگان هنگامی که با شکستگی و یا فرو رفتگی این قطعه روبرو شوند، نسبت به تعویض این قطعه اقدام نمایند. چرا که هدف از طراحی و نصب جلو پنجره بسترن B30، این است که قابلیت چرخش هوای بیرون با زیر کاپوت را بوجود آورد. هنگامی که خودرو کار می کند، میزان حرارت و گرمای موتور و رادیاتور بیشتر می شود و به همین دلیل طراحان خودرو با استفاده از قطعۀ جلو پنجره، تلاش می کنند میزان دمای موتور را کاهش دهند.

ضمن آنکه جلو پنجره بسترن B30 نیز از ورود و برخورد اجسام درشت و تیز به داخل کاپوت و رادیاتور خودرو جلوگیری می کنند. در نتیجه حفظ و نگهداری از لوازم یدکی بسترن B30 برای راننده حائز اهمیت است و سهل انگاری نسبت بدان می تواند صدمات جدی به بخش فنی موتور وارد کند. جهت آگاهی از قیمت روز جلو پنجره بسترن B30، می توانید با کادر فروش ما در مجموعۀ نیوپارت تماس بگیرید. این مجموعه دارای سابقۀ طولانی و درخشان در حوزۀ فروش قطعات خودروهای بسترن در تهران می باشند و مبتنی بر نیاز بازار، اقدام به فروش جلو پنجره بسترن اصل می نمایند.

فروشگاه نیوپارت

دفتر مرکزی:  تهران - خیابان امیرکبیر - پاساژ کاشانی

طبقه سوم - پلاک 303

تلفن تماس: 5-33960904-021

تلفن همراه: 09128006830

ایمیل: info@newpart-shop.com

ساعت کار فروشگاه: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18.30 - پنجشنبه 9 الی 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 620
نمایش همه
علاقه مندی ها ()