توربو شارژ یکی از قطعات پرکاربرد در صنعت خودروسازی محسوب می گردد. مقصود از توربو شارژ، این است که نوعی پیشرانه جهت افزایش سرعت سوخت و قدرت خودرو می باشد. طراحی بدنۀ سیستم توربو شارژ  به نحوی است که جهت وارد کردن هوای اضافی به محفظه احتراق، تلاش می کند از نیروی قطعۀ توربین و القای اجباری استفاده نماید و به وسیلۀ ورود هوای بیشتر، سوخت بیشتر نیز وارد قسمت پیشرانه می شود. در نتیجه شاهد افزایش قدرت و سرعت خودرو خواهیم بود. در صورت نیاز به خرید توربو شارژ می توانید به فروشگاه توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید چون این مجموعۀ معتبر، یکی از باسابقه ترین وارد کنندگان و فروشندگان قطعات توربو شارژ در ایران همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

خرید توربو شارژ اورجینال

این چنین با افزایش سطح آگاهی خود، نسبت به ویژگی و قابلیت های این قطعه، در صورت آسیب دیدگی آنها، بایستی هر چه سریع تر تعمیر و تعویض توربو شارژ موتور انجام بپذیرد. اگر در پی خرید توربو شارژ هستید، بایستی توجه ویژه نسبت به مشخصات فنی خودرو و همچنین نوع موتور توربو شارژ فابریک آن داشته باشید. سپس منطبق بر آن، می توانید بهترین انتخاب خود را انجام دهید. عملکرد و فناوری توربو شارژ به نحوی است که تنها با استفاده از قطعات توربین و کمپرسور، توانایی مکش و متراکم سازی هوای ورودی را دارد. سپس با تزریق مقدار قابل توجهی هوای فشرده به مخزن احتراق، در مدت زمان اندک، مقدار اندکی از بنزین به سرعت سوخته می شود و این چنین نیرو و قدرت زیادی برای به حرکت افتادن موتور تأمین می شود. به همین دلیل، توربو شارژ در طراحی خودروهای جدید و پیشرفته نقش مهمی ایفا می کند. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و در نهایت استعلام قیمت توربو شارژ می توانید به فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید.

توربو شارژ یکی از قطعات مهم و کاربردی در تکنولوژی نسل جدید خودروهای سرعتی محسوب می گردد. در واقع با بکارگیری موتور توربو شارژ توانسته اند بازدهی اتومبیل را چند برابر نمایند. علاوه بر آنکه شاهد بهینه سازی مصرف سوخت هستیم و این چنین متناسب با نیازی که سیستم های مکانیکی خودروهای مختلف دارند، مهندسین می توانند از مزایای این گونه قطعات بهره گیرند. از اجزای اصلی توربو شارژ می توان به داشتن توربین و کمپرسور اشاره نمود که هر کدام از آنها بر روی میله یا شفت قرار گرفته می شوند. فروشگاه توربو شارژ سنتر یکی از مراکز باسابقه در حوزۀ فروش توربو شارژ می باشند که توانسته اند مبتنی بر مدل های رایج خودرو، چنین قطعاتی را تأمین نموده و در اختیار مشتریان قرار دهند.

عوامل تعیین کننده قیمت توربو شارژ

همانطور که در مقالات متعدد دیگری بدان اشاره نموده ایم، طراحی توربو شارژ به نحوی است که قابلیت مکش گازهای خروجی توسط اگزوز را دارد و با استفاده از توربین، آنها را به حرکت در می آورد و سپس در مرحلۀ بعد، گازها توسط دستگاه کمپرسور متراکم می شود. در گام بعدی نیز هوای متراکم از طریق سیلندرها به درون مخزن احتراق بنزین تزریق می شود. بدین ترتیب سرعت احتراق بنزین افزایش پیدا می کند و در نتیجه توانسته اند کنترل خودرو را در سرعت های بالا تسهیل نمایند.

 قیمت توربو شارژ  بر اساس برند و بازدهی خروجی و توان ورودی آن تعیین می گردد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تخصصی بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما مشورت نمائید. در این صورت با آسودگی خاطر می توانید از طریق این مجموعۀ معتبر اقدام به خرید توربو شارژ اورجینال نمائید. لازم به ذکر است که عملکرد سیستم توربو شارژ به صورت چند مرحله ای می باشد و سالم بودن این قطعه، تأثیر مستقیم بر روی قدرت موتور و بازدهی آن در سرعت های بالای خودرو خواهد داشت. در صورت تمایل به خرید آنلاین توربو شارژ می توانید به فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر مراجعه کنید.

 توربو شارژ سنتر

شعبه مرکزی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان پلاک 948

ایمیل : turbo_seyfollahi@gmail.com

همراه  : 09212068607 - 09127044314

خط ثابت : 02155786865

فکس : 55191341

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

[ مجموع 21 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 35
نمایش همه
علاقه مندی ها ()