توربو شارژ حاصل پیشرفت تکنولوژی می باشد که در راستای بهبود عملکرد اتومبیل صورت می پذیرد. همانطور که می دانید ساختار مکانیکی خودرو به نحوی است که جهت افزایش حجم موتور، بایستی به میزان قابل توجهی اکسیژن تأمین نمود. در اوایل صنعت تولید خودروهای قوی و سرعتی، پیشرانه های عظیم با تعداد سیلندر بالا ساخته می شدند که البته علی رغم حجم بالایی که داشتند، از عملکرد پایین برخوردار بودند. قیمت توربو شارژ نیز بر اساس برند و مدل خودرو مشخص می گردد.  با پیشرفت فناوری، مهندسین توانستند با طراحی توربو شارژ، موفق بهبود عملکرد ماشین گردند. در حال حاضر، چندین سال است که فروشگاه توربو شارژ سنتر توانسته اند در حوزۀ واردات و فروش توربو شارژ فعالیت داشته باشند.

نکاتی درباره خرید توربو شارژ

قطعۀ توربو شارژ، قابلیت افزایش راندمان سوخت و قدرت اتومبیل را در سرعت های بالا دارد. جهت وارد نمودن هوای مازاد به مخزن احتراق، بایستی از نیروی توربین و القای اجباری استفاده کرد و به وسیلۀ وارد نمودن هوای اضافی، با حداقل مصرف سوخت، پیشرانه می تواند قدرت و نیروی زیادی را تولید کند. با توجه به وارداتی بودن برخی از انواع قطعات خودرو، جهت اطلاع از قیمت توربو شارژ بایستی از طریق مراکز عرضۀ توربو شارژ خودرو استعلام نمائید.

از ویژگی و اجزای اصلی توربو شارژ می توان به توربین و کمپرسور اشاره نمود. هر دوی آنها بر روی یک میله یا شفت قرار گرفته می شوند و بدین ترتیب قابلیت ورود گازهای خروجی به توربین و سپس متراکم سازی آنها از طریق کمپرسور را دارند. در نتیجه به سهولت می توان با بهره گیری از ساختار سادۀ توربو شارژ برای افزایش راندمان و بازدهی اتومبیل استفاده نمود. در صورت لزوم به خرید و اطلاع از  قیمت توربو شارژ در ایران می توانید به فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید و از خدمات آنان بهره مند گردید.

توربو شارژ از اجزا و قطعات اصلی نسل جدید خودروهای پیشرفته محسوب می گردد. بنابراین افرادی که مالک اتومبیل های لوکس و پیشرفته با فناوری روز می باشند، مطالعۀ این مقاله به آنان کمک می کند که بتوانند سطح آگاهی خود را نسبت به ویژگی و مزیت سیستم توربو شارژ افزایش دهند. در واقع تمایز قابل توجه میان خودروهای نسل جدید و قدیمی، در بکارگیری و نصب توربو شارژ می باشد. هر چه حجم ورودی و خروجی سیستم توربو شارژ بیشتر باشد، بازدهی ماشین به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. فروشگاه توربو شارژ سنتر جزء یکی از بزرگ ترین مراکز تأمین کننده و فروشنده قطعات توربو شارژ خودرو در ایران شناخته می شوند.

خرید توربو شارژ اصل

بدین ترتیب توانسته اند پس از بررسی های فراوان، موفق به فروش توربو شارژ دیگنیتی، شاهین، سمند سورن، پژو 2008 و ... گردند. با توجه به ساختار سادۀ توربو شارژ در عین حال قابلیت افزایش راندمان خودرو را دارد. در نتیجه قیمت توربو شارژ وابسته به مدل خودرو و مشخصات فنی آن می باشد. لازم به ذکر است که عملکرد سیستم توربو شارژ به صورت چند مرحله ای می باشد. بنابراین با افزایش سطح آگاهی خود نسبت به این قطعه، بیشتر به سالم بودن توربو شارژ توجه خواهید داشت و هنگام تیونینگ کردن اتومبیل، به این نکتۀ مهم توجه می نمائید.

استعلام قیمت توربو شارژ اتومبیل های مختلف را می توانید از طریق فروشگاه توربو شارژ سنتر انجام دهید. از مهمترین ویژگی های توربو شارژ می توان به کاهش صدای موتور، بهبود مصرف سوخت، افزایش گشتاور موتور و بیشتر نمودن قدرت خودرو اشاره کرد. قابلیت اصلی سیستم توربو شارژ، بهره گیری از سیستم پیشرانه تنفس طبیعی می باشد. هم اکنون جهت خرید توربو شارژ خودروهای سواری، کراس اوور و ... می توانید به فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید.

 توربو شارژ سنتر

شعبه مرکزی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان پلاک 948

ایمیل : turbo_seyfollahi@gmail.com

همراه  : 09212068607 - 09127044314

خط ثابت : 02155786865

فکس : 55191341

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 186
نمایش همه
علاقه مندی ها ()