قیمت توربو شارژ شاهین به عوامل متعددی وابسته است که باعث گردیده کارشناسان فروش مرکز توربو شارژ سنتر، این مقاله را گردآوری کنند. اتومبیل شاهین از جمله خودروهای داخلی است که توسط کمپانی سایپا تولید و روانۀ بازار می شود. در واقع از مهمترین مشخصات فنی شاهین می توان به داشتن گیربکس 5 دنده دستی و پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ M15T اشاره نمود. قیمت توربو شارژ شاهین را می توانید از طریق مراکز عرضۀ توربو شارژ استعلام نمائید. با توجه به اینکه توربو شارژ عامل اصلی افزایش بازدهی موتور خودرو می گردد، در نتیجه حفظ و نگهداری از این قطعه برای مالک خودرو حائز اهمیت است.

قیمت توربو شارژ شاهین اورجینال

فروشگاه توربو شارژ سنتر چندین سال است که توانسته اند بر روی فروش توربو شارژ خودروهای داخلی و خارجی فعالیت داشته باشند. بدین ترتیب مالکین اتومبیل شاهین، هنگامی که مشکل و نقص فنی موتور و یا توربو شارژ این خودرو روبرو می شوند، می توانند با آسودگی خاطر نسبت به خرید توربو شارژ شاهین اقدام نمایند. البته اصل بودن این قطعه، بر روی عملکرد آن تأثیرگذار خواهد بود. در صورت نیاز به اطلاع از قیمت توربو شارژ شاهین می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

اگر با ساختار موتور اتومبیل های پیشرفته آشنایی داشته باشید، قطعاً بکارگیری توربو شارژ در مسیر موتور ، شرایط را برای افزایش عملکرد خودرو در سرعت های بالا تسهیل می نماید. به همین علت، توصیه بر این داریم که بروز کوچک ترین اختلال در ساختار آن، می تواند بازدهی موتور را تحت تأثیر خود قرار دهد. بنابراین تعمیر به موقع و یا تعویض توربو شارژ شاهین، می تواند از افزایش صدمات به قسمت های دیگر خودرو جلوگیری کند. برای بررسی دقیق تر نسبت به قیمت خرید توربو شارژ شاهین در بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید.

جهت اطلاع از قیمت توربو شارژ شاهین بایستی به مراکز عرضۀ قطعات توربو شارژ خودروهای پیشرفته مراجعه نمائید. اتومبیل شاهین، یکی از خودورهایی است که با فناوری پیشرفته تولید و روانۀ بازار داخل می گردد. بنابراین متناسب با مدل اتومبیل، بایستی در انتخاب این قطعه توجه و دقت کافی داشته باشید و از اورجینال بودن توربو شارژ شاهین اطمینان حاصل نمائید. قیمت توربو شارژ شاهین به فاکتورهای مهم همچون حجم خروجی و ورودی آن وابسته می باشد. فروشگاه توربو شارژ سنتر به عنوان یکی از تأمین کنندگان قطعات توربو شارژ خودرو فعالیت خود را آغاز نموده اند و توانسته اند مبتنی بر نیاز بازار، قطعات اورجینال را عرضه نمایند.

استعلام قیمت توربو شارژ شاهین

بکارگیری توربو شارژ شاهین در ساختار موتور آن، توانسته عملکرد و بازدهی موتور را نسبت به حالت اولیۀ خود ارتقاء دهد. خودروی شاهین دارای حداکثر قدرت موتور 110 اسب بخار، گشتاور 178 نیوتن متر و حداکثر سرعت 190 کیلومتر بر ساعت می باشد. قیمت توربو شارژ شاهین به مشخصات فنی قطعۀ مورد نظر بستگی دارد. البته در صورت وارداتی بودن توربو شارژ شاهین، قیمت آن ممکن است در سطح بازار ثبات نداشته باشد. بنابراین تأکید بر این داریم، که با مراجعه به مراکز معتبر و شناخته شده در بازار، نسبت به خرید توربو شارژ شاهین اقدام نمائید.

اصل بودن توربو شارژ و همچنین مشخصات فنی این قطعه همچون مقدار حجم ورودی گاز و هوای متراکم خروجی حائز اهمیت است. بنابراین توصیۀ اکید بر این داریم که هنگام تأمین قطعات توربو شارژ اقدام به بررسی مشخصات فنی آن نمائید. بدین ترتیب با آسودگی خاطر می توانید بهترین نوع توربو شارژ را برای اتومبیل خود خریداری نمائید. نکات متعددی در خصوص چگونگی انتخاب نوع توربو شارژ وجود دارد و بدین ترتیب افراد بایستی اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق مراکز معتبر و شناخته شده در این حوزه کسب نمایند. هم اکنون جهت بررسی قیمت توربو شارژ شاهین و خرید آنلاین چنین قطعه ای می توانید به فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید.

فروشگاه توربو شارژ سنتر 

شعبه مرکزی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان پلاک 948

ایمیل : turbo_seyfollahi@gmail.com

همراه  : 09212068607 - 09127044314

خط ثابت : 02155786865

فکس : 55191341

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 241
نمایش همه
علاقه مندی ها ()