توربو شارژ یکی از قطعات کاربردی است که توانسته صنعت خودروسازی را دگرگون سازد چون با استفاده از آن می توان مصرف سوخت را در سرعت های بالا کاهش دارد و در عین حال بازدهی بالایی را برای خودرو فراهم می آورد. با بروز اختلال در عملکرد این قطعه، جهت بررسی و تعمیر توربو شارژ بایستی به مراکز تعمیرات مطمئن که در این حوزه فعالیت می کنند، منجمله فروشگاه توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید. همانطور که می دانید، استفاده از اتومبیل با نقص فنی می تواند صدمات جدی بیشتر به ماشین شما وارد کند، که در این صورت نیاز به رسیدگی بیشتر دارد.

تعمیر توربو شارژ توسط افراد متخصص

جهت تعمیر توربو شارژ نیاز به استفاده از ابزارآلات مناسب و همچنین تخصص فنی است. در نتیجه متناسب با مدل ماشین و نقص فنی بوجود آمده، باید قسمت های مختلف موتور اعم از توربو شارژ مورد بررسی قرار گیرد تا بدین وسیله بتوان ایرادات بوجود آمده را تشخیص و مرتفع نمود. عوامل متعددی می توانند باعث آسیب و نقص فنی توربو شارژ شوند، در نتیجه بررسی جزء به جزء قسمت های مختلف این قطعه ضرورت دارد.

اجزای اصلی و لوازم توربو شارژ شامل قطعاتی همچون شیر برقی، واشر کامل، اکتان بوستر، پره هوا، تیونینگ، هوزینگ، لوله اتصالات و ... می شوند. هنگام تعمیر توربو شارژ، وضعیت عملکرد هر کدام از این قطعات توسط یک مکانیک مجرب مورد بررسی قرار می گیرد. این چنین بتوانند با شناسایی به موقع قطعات معیوب، تعمیرات و تعویض آن ها به صورت صحیح و در مدت زمان اندک انجام بپذیرد.

جهت خرید توربو شارژ و تعمیر توربو شارژ و خرید انواع قطعات مرتبط به صورت اورجینال می توانید با کارشناسان فنی ما در فروشگاه اینترنتی توربو شارژ سنتر تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره تخصصی، مناسب ترین اقدام را انجام دهید.

 

تعمیر توربو شارژ توسط برخی از مراکز مکانیکی انجام می پذیرد چون نیاز به یک دانش ویژه و تخصصی دارد. در واقع فردی که قصد تعمیر توربو شارژ را دارد، بایستی با ساختار اولیه این قطعه آشنایی کامل داشته باشد. سپس با شناسایی درست ایراد و مشکل بوجود آمده، با تعمیر یا تعویض قطعه بتواند مجدداً عملکرد اولیه آن را بازگرداند. فروشگاه توربو شارژ سنتر متشکل از مهندسین متخصصی است که دانش کافی و قابلیت لازم برای تعمیر توربو شارژ انواع خودروی سبک، متوسط و سنگین را دارند.

مزیت سرویس و تعمیر توربو شارژ

در نتیجه دارندگان ماشین آلات هیدرولیک و توربو می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر توربو شارژ با کارشناسان ما تماس بگیرند. علت قرارگیری در ساختار مکانیکی ماشین های سبک و سنگین، افزایش بازدهی موتو و به طبع آن کاهش مصرف سوخت است. در نتیجه ایجاد بروز نقص فنی برای موتور توربو شارژ، نیاز بررسی دارد چون عاملی برای افزایش سوخت بنزین می شود. علاوه بر آن که کنترل پذیری فرمان خودرو سخت تر می شود.

جهت بررسی وضعیت عملکرد قسمت های مختلف موتور و همچنین تعمیر توربو شارژ باید به مراکز معتبر مراجعه نمائید. تا بدین ترتیب بتوانید با اطمینان خاطر، از خدمات حرفه ای آن ها بهره مند گردید و بازدهی موتور با استفاده از سیستم توربو شارژ همچون گذشته تقویت شود. از اجرای مهم توربو شارژ می توان به قطعات کمپرسور و توربین اشاره کرد که قابلیت مکش، فشرده سازی و همچنین تزریق آن به سیلندر موتور را دارند.

به طور کلی، موتور با بهره گیری از توان خروجی توربو شارژ می تواند بازدهی خود را بیشتر نماید و این چنین اتومبیل در سرعت های بالا در حد مجاز، کمبود اکسیژن مورد نیاز خود را تأمین می کند. در نتیجه فرمان پذیری اتومبیل در محدوده پیچ های سرعتی راحت تر اتفاق می افتد. با این اوصاف، رسیدگی نسبت به سرویس و تعمیر توربو شارژ برای راننده ای که با نقص فنی موتور اتومبیل روبرو است، لازم و ضروری می باشد.

فروشگاه توربو شارژ سنتر 

شعبه مرکزی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان پلاک 948

ایمیل : turbo_seyfollahi@gmail.com

همراه  : 09212068607 - 09127044314

خط ثابت : 55774070

فکس : 55774070

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 71
نمایش همه
علاقه مندی ها ()